„Rytas“ iškovojo pirmąją pergalę „Top 16“ etape © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-1) atsidarė savo pergalių sąskaitą Čempionų lygos „Top 16“ etape.

Lietuvos čempionai namų rungtynėse 95:88 (26:14, 22:17, 22:26, 25:31) palaužė Stambulo „Bahcesehir“ (0-2)  komandą.

Po dviejų kėlinių „Rytas“ turėjo net 17 taškų pranašumą (48:31). Po pertraukos varžovai iš Turkijos surengė spurtą 12:2 ir grąžino intrigą į rungtynes.

Ketvirtojo kėlinio gale svarbius dvitaškius pelnė Jarvisas Williamsas ir Martynas Echodas.

Likus 90 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos svarbų tritaškį smeigė Marcusas Fosteris (89:80).

Per likusį rungtynių laiką „Bahcesehir“ bandė priartėti prie „Ryto“, tačiau arčiausiai pavyko priartėti iki 5 taškų ir vilniečiai išsaugojo šią svarbią pergalę.

Į pergalę „Rytą“ vedęs M. Fosteris šiame mače surinko net 30 taškų (5/9 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Gytis Radzevičius ir Martynas Echodas pridėjo po 11 taškų. Benedekas Varadis pelnė 10 taškų.

Varžovų gretose su 23 taškais mačą baigė Jerry Boutsiele. Jamaras Smithas surinko 19.

Kitame „Top 16“ ture Vilniaus komanda namuose susitiks su Bonos „Telekom Baskets“ ekipa. Šis mačas vyks dar iki KMT turnyro pertraukos.