"Rytas" sutriuškintas namuose "Juventus" krepšininkų © FIBA nuotr.

Pasibaigė dar vienas susitikimas LKL ture, kuriame lengvą pergalę pasiekė Utenos "Juventus" krepšininkai, kurie išvykoje sutriuškino Vilniaus "Ryto" ekipą ir lieka vis dar nepralaimėję. Iki šio susitikimo abi komandos nebuvo patyrusios pralaimėjimų, tačiau "sausi" išliko uteniškiai, kurie rezultatu 89:111 (20:24, 17:31, 26:26, 26:30) pasiekė pergalę.

Piramme kėlinyje abi ekipos kovojo tolygiai, tačiau "Juventus" įgijo keletą taškų pranašumą po pirmo kėlinio. Antrasis ketvirtis "Ryto" krepšininkams buvo tiesiog tragiškas ir jie leido atitrūkti varžovams net dviženkliu taškų skirtumu.

Po ilgosios pertraukos sekė rezultatyvus kėlinys, kuris baigėsi lygiu rezultatu, tačiau paskutinė mačo dalis vėl priklausė "Juventus", kuri susitikimą užbaigė triuškinančiai.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė P. Milleris, kurio sąskaitoje 31 taškas, jam talkino R. Gustys su 16, V. Šulskis 14 taškų.

Pralaimėtojų komandoje po 15 taškų surinko V. Kariniauskas ir I. Buva, o 14 pridėjo M. Girdžiūnas.