Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ ACB finalą pradėjo pergalingai © Pixabay nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai „Barcelona“ svečiuose įveikė Madrido „Real“ 89:75(15:20, 18:16, 29:16, 27:23) ir išsiveržė finalo serijoje iki dviejų pergalių 1:0.

Pagrindinis lūžis rungtynėse įvyko trečio kėlinio pradžioje, kai dar Madrido „Real“ pirmavo 44:37, o nuo to momento „Barca“ spurtavo 17:0 ir trečio kėlinio pabaigoje katalonai jau pirmavo 10 taškų skirtumu 44:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ dar labiau atitrūko, kai kėlinį pradėjo 15:8, padidino savo pranašumą iki 17 tašku ir praktiškai tapo nepavejami.

Rezultatyviausiai nugalėtojų tarpe žaidė Cory Higginsas, kuris įmetė 26 taškus. Jam gerai talkino ir N. Calathesas su B. Daviesu, kurie dar 25 taškus pridėjo.

Pralaimėtojams nepadėjo W. Tavareso surinkti 16 taškai bei 11 jo atkovotų kamuolių.

Kitas finalo susitikimas - jau už dviejų dienų, kur gali visą čempionatą laimėti Šaro „Barcelona“.