Slovėnija neturėjo vargo su Vengrija © FIBA nuotr.

Slovėnijos rinktinė (2-0) iškovojo antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate, o savo varžovę Vengriją (0-2) toliau paliko be pergalių.

Paskutiniame vakaro B grupės mače slovėnai 103:88 (29:16, 25:17, 34:27, 15:28) įveikė vengrus.

Jau pirmajame kėlinyje Aleksanderio Sekuličiaus auklėtiniai rodė įspūdingą tempą, surinkę 29 taškus, o Luka Dončičius su Vlatko Čančaru pademonstravo fantastišką epizodą.

Po trijų kėlinių slovėnai turėjo 28 taškų pranašumą (88:60) ir jau tuomet buvo aiškus rungtynių nugalėtojas. Paskutiniame ketvirtyje Europos čempionai šiek tiek atsipalaidavo ir vengrai priartėjo, tačiau nemalonumų nesukėlė.

Rytoj prasitęs šios grupės kovos. Slovėnija susitiks su Bosnija ir Hercegovina, o Vengrijos laukia Prancūzijos rinktinė.

• Lmao (IP: 06c409a7d)