Staigmena C grupėje – S. Mykhailiuko vedama Ukraina parbloškė italus © FIBA nuotr.

Ukrainos rinktinė (3-0) toliau itin užtikrintai žygiuoja Europos čempionate.

Trečiose C grupės rungtynėse ukrainiečiai netikėtai 84:73 (16:21, 22:21, 19:15, 27:16) įveikė Italijos krepšininkus (1-2).

Visos rungtynės vyko taškas į tašką, o Ukrainos rinktinė sugebėjo spurtuoti ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Ainaro Bagatskio ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 13:2 ir susikrovė 11 taškų pranašumą (70:59). Viską vainikavo Ivano Tkachenko dėjimas po Sviatoslavo Mykhailiuko perdavimo.

Per lemiamą atkarpą prie ukrainiečių sėkmės svariai prisidėjo ir Lietuvoje žaidę Issufas Sanonas su Viačeslavu Bobrovu.

Italus į mačą dar bandė gražinti gynėjai Marco Spissu su Stefano Tonutu, tačiau bandymas buvo nesėkmingas.

Gale mačo įvyko ir konfliktas, kurio metu techninėmis pražangomis buvo „apdovanoti“ Mykhailiukas ir Spissu.

Link pergalės Ukrainą vedė Sviatoslavas Mykhailiukas, surinkęs 25 taškus (6/12 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/6 baudų metimai) atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rez. perdavimus ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Tkachenko su Sanonu pridėjo po 17 taškų.

Italų gretose rezultatyviausiai atrodė Achille Polonara. „Efes“ naujoko sąskaitoje – 17 taškų ir 18 naudingumo balų. Kiek blankiau nei įprastai atrodęs Simone Fontecchio surinko 14 taškų.