Staigmenos Eurolygoje: Turkijos grandai netikėtai krito svečiuose © ZUMAPRESS com. nuotr.

Eurolygos sezono pradžioje 3 ture pasitaikė keletas rimtų staigmenų.

Eurolygos čempionai, Stambulo „Anadolu Efes“ išvykoje 75:73 (20:25, 15:24, 18:13, 22:11) nusileido Vilerbano ASVEL komandai.

Šiose rungtynėse trečiojo kėlinio pradžioje „Anadolu“ turėjo net 19 taškų pranašumą (37:56), tačiau jį išvaistė.

O lemiamu momentu ASVEL komandai pergalę išplėšė Kosto Antetokounmpo taiklūs metimas. Pats Giannio Antetokounmpo kitoje atakoje sėkmingai apsigynė prieš Shane'ą Larkiną ir taip Prancūzijos komanda triumfavo prieš Eurolygos čempionus.

Tuo tarpu, Berlyno ALBA namuose 84:70 (18:19, 9:16, 30:18, 27:17) patiesė Stambulo „Fenerbahce“ ekipą.

Dar po dviejų kėlinių šiame mače Stambulo ekipa pirmavo 8 taškais (35:27), tačiau antrąją mačo dalį ALBA laimėjo net 57:35 ir antrus metus iš eilės savo namuose patiesė „Fenerbahce“ ekipą.

Berlyno ALBA ekipoje puikiai pasirodė Maodo Lo, Oscaro Da Silva ir Luke'o Sikmos duetas. Šie trys vyrukai surinko net 73 naudingumo balus.