Stambule – D. Motiejūno rezultatyviausios sezono rungtynės, paremtos tritaškiais © Euroleague.net nuotr.

Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, tačiau jo komandai Stambule teko pripažinti Eurolygos čempionų pranašumą.

Stambulo „Anadolu Efes“ (5-6) 98:77 (24:20, 34:20, 15:21, 25:16) įveikė „AS Monaco“ komandą.

Šiose rungtynėse madas diktavo Eurolygos čempionai, tačiau svečiai iš Monako buvo gražinę intrigą į šį mačą ketvirtajame kėlinyje.

Ketvirtajame kėlinyje monegaskai ketvirtajame kėlinyje buvo prisiviję savo varžovus iki 6 taškų (75:81) po Donato Motiejūno 5 taškų iš eilės, tačiau tuomet Eurolygos čempionai surengė net 15:0 spurtą ir uždarė rungtynes.

Donatas Motiejūnas sužaidė savo rezultatyviausias sezono rungtynes – per 21 minutę lietuvis sumetė 21 tašką (6/7 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, 2 sykius suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Aukštaūgis iš Lietuvos šiose rungtynėse sumetė net 3 tritaškus iš 3 bandymų.