Tenerifės ekipa – FIBA Čempionų lygos nugalėtojai © fiba.com nuotr.

Bilbao mieste įvyko FIBA Čempionų lygos finalo ketvertas, kuriame trofėjų į viršų iškėlė Tenerifės „Lenovo“ komanda. Dviejų Ispanijos ekipų mūšyje Tenerifės ekipa 98:87 (27:25, 22:25, 33:17, 16:20) nugalėjo Manresos „BAXI“ krepšininkus.

Pirmoji rungtynių pusė buvo labai rezultatyvi ir atkakli. Komandos kartu sudėjus pelnė net 99 taškus, o Manresos „BAXI“ ekipa į pertrauką nusinešė taško pranašumą (50:49).

Finalo lūžis prasidėjo trečiajame kėlinyje. „Lenovo“ sužaidė galingą ketvirtį, kurį laimėjo 33:17 ir įgijo 16 taškų persvarą prieš lemiamą kėlinį (72:56).

Ketvirtajame kėlinyje „BAXI“ bandė grįžti į rungtynės, bet Tenerifės komanda neprisileido arčiau savo varžovų bei iškovojo trofėjų.

Čempionų gretose spindėjo Sasu Salinas pelnęs 18 taškų, Kyle'as Wiltjeras pridėjo 17 taškų.

Manresos komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo Chima Omeke pelnęs 24 taškus.