Trečiajame kėlinyje dominavusi Lietuvos rinktinė nugalėjo juodkalniečius © LTU basketball nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė sužaidė paskutines rungtynes prieš Europos čempionatą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 90:73 (22:21, 17:15, 32:15, 19:22) užtikrintai susitvarkė su juodkalniečiais ir iškovojo dar vieną pergalė pasaulio taurės atrankoje.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi labai atkakliai. Domanto Sabonio vedami lietuviai į pertrauką išėjo turėdami 3 taškų persvarą (39:36).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį lietuviai laimėjo 17 taškų skirtumu ir įgijo rekordinę persvarą (71:51).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai kiek sušvelnino deficitą, bet lietuvių susikurtas didžiulis pranašumas trečiajame leido išsaugoti užtikrintą pergalę.

Lietuvius į pergalę vedė dominavęs Domantas Sabonis. Aukštaūgis pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino 16 taškų pelnęs Marius Grigonis, Mindaugas Kuzminskas surinko 15 taškų, Arnas Butkevičius – 13 taškų, Jonas Valančiūnas pelnė 12 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

Juodkalniečiams Kendrickas Perry pelnė 21 tašką, Nemanja Radovičius pridėjo 14.

Rugsėjo 1-ąją lietuviai pradeda savo kovas Europos čempionate. Pirmasis mūsiškių testas – Europos čempionai slovėnai.