Trečiame kėlinyje subyrėjęs Kauno „Žalgiris“ krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ © zalgiris.lt nuotr.

Geriausias Lietuvos krepšinio klubas ir toliau lieka be pergalių Eurolygoje, kur patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš tiek pat žaistų rungtynių. Kauno „Žalgiris“ (0-4) svečiuose du kėlinius demonstravo puikų krepšinį, tačiau pergalę šventė Pirėjo „Olympiakos“ (3-1).

Galutinis susitikimo rezultatas 68:83 (23:12, 16:24, 10:27, 19:20).

Šiame mače „Žalgiriui“ nepadėjo Paulius Jankūnas ir Janis Strelniekas, o taip pat iš rikiuotės ilgesniam laikui iškritęs Joffrey Lauvergne.

Pirmame ketvirtyje puikiai atakavęs Kauno klubas susikūrė dviženklį pranašumą, o prie jo labiausiai prisidėjo ir taiklūs Artūro Milaknio metimai iš toli. Tiesa, antrasis ketvirtis nebuvo toks sėkmingas ir šeimininkai pradėjo artėti, tačiau iki ilgosios pertraukos nepavyko panaikinti viso deficito.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo tragiškai LKL čempionams, kurie leido „Olympiakos“ lengvai panaikinti atsilikimą ir išsiveržti į priekį. Mūsiškiai kėlinį pralaimėjo net 17 taškų skirtumu ir paleido visus šansus pakovoti dėl pergalės.

Paskutinė mačo dalis vyko apylygiai, tačiau visą iniciatyvą savo rankose laikė Graikijos atstovai.

„Žalgiris“: E.Mudiay 19, A.Milaknis 14, J.Nebo 10, M.Blaževičius 9 (7 atk. kam.).

„Olympiacos“: K.Sloukas 17, G.Larentzakis 13, S.Vezenkovas 12.