Trečiose serijos rungtynėse „Warriors“ užtikrintai nugalėjo J. Moranto netekusius „Grizzlies“ © AP nuotr.

Oklando „Golden State Warriors“ vel įsiveržė į priekį Vakarų pusfinalio serijoje: 2-1 prieš „Grizzlies“ krepšininkus.

„Warriors“ komanda trečiose serijos rungtynėse 142:112 (26:28, 38:29, 37:23, 41:32) palaužė svečius iš Memfio.

Po pirmųjų dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 7 taškais (64:57). Antrąjį kėlinį nuostabiu metimu iš vidurio aikštės užbaigė „Grizzlies“ lyderis Ja Morantas.

Oklando ekipa rungtynes nulaužė trečiojo kėlinio pradžioje.

GSW trečiąjį ketvirtį pradėjo dviem Klay Thompsono tritaškiais ir spurtu 10:0 po kurio komanda susikrovė 17 taškų pranašumą (74:57).

Po šio varžovų spurto Memfio „Grizzlies“ jau nesugebėjo grįžti į rungtynes, nepaisant Ja Moranto pastangų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje tas pats „Grizzlies“ lyderis surinkęs 34 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius paliko aikštelę šlubuodamas ir susižeidęs kelį. Tuo pačiu metu už dvi technines pražangas buvo išvarytas kitas Memfio žaidėjas Kyle'as Andersonas.

„Warriors“ gretose šiose rungtynėse išsiskyrė Stephenas Curry (30 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai), Jordanas Poole'as (27 taškai, 11/17 metimų iš žaidimo) ir K. Thompsonas (21 taškas, 4/6 tritaškiai).