Turkijoje – 207 taškų drama, kurią paskutiniu G. Dragičiaus metimu laimėjo slovėnai © FIBA nuotr.

Turkijoje penktadienio vakarą įvyko tikras krepšinio spektaklis.

Svečiai iš Slovėnijos per 45 minučių rungtynes 104:103 (21:26, 25:24, 27:22, 17:18, 14:13) įveikė Turkijos krepšinio rinktinę.

Pratęsimą paskutinėse pagrindinio laiko sekundėse išplėšė „76ers“ gynėjas Furkanas Korkmazas. Iš pradžių turko metimą iš trijų taškų blokavo slovėnai, tačiau vėliau atsikovojęs kamuolį F. Korkmazas pataikė dvitaškį nuo lentos.

Per pratęsimą lemiamas buvo veterano Gorano Dragičiaus metimas. Slovėnijos krepšinio legenda likus 18 sekundžių smeigė tritaškį dėdamas žingsnį atgal ir taip įtvirtino slovėnams pergalę. Per likusį laiką turkai nesugebėjo išlyginti ar persverti rezultato.

G. Dragičius šiose rungtynėse pelnė 29 taškus. 23 pridėjo puikiai jam talkinęs Luka Dončičius.