Vilniaus „Rytas“ sutrypė svečius iš Kėdainių © LKL.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (15/2) pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai užtikrintai rezultatu 113:64 (30:18, 35:15, 23:15, 25:16) nušlavė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4/14) komandą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai, o likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki kėlinio pabaigos Kėdainių klubas dar pirmavo dviem taškais po taiklaus Igno Vaitkaus metimo (14:16). Visgi tuomet sostinės ekipa atsakė 13 taškų be atsako atkarpa ir pabėgo dviženkliu skirtumu (27:16). Kėlinys baigėsi rezultatu 30:18.

„Nevėžis-Optibet“ krepšininkams po šio varžovų spurto atsitiesti taip ir nepavyko. Uraganinį puolimą parodęs „Rytas“ po dviejų kėlinių turėjo surinkęs 66 taškus, o pranašumas išaugo iki triuškinančio – 65:33.

Trečiajame kėlinyje pavaros neatleidę šeimininkai ir toliau tolo nuo priešininkų. 23:15 trečiąjį kėlinį laimėję vilniečiai prieš Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ klubą pirmavo nepadoriu skirtumu – 88:48.

Ketvirtajame kėlinyje formalumus sutvarkęs Vilniaus „Rytas“ šventė lengvą pergalę 49 taškų skirtumu – 113:64.

Tai didžiausia Vilniaus ekipos pergalė šiame sezone. Sausio 20-ąją dieną „Rytas“ Karaliaus Mindaugo taurėje prieš Utenos krepšininkus laimėjo 37 taškų skirtumu (104:67).

„Ryto“ ekipoje puikias rungtynes sužaidė Martynas Echodas, jo sąskaitoje 21 taškas (7 atk. kamuoliai), Gytis Radzevičius pridėjo 19 (9 atk. kamuoliai), Gytis Masiulis 12, Lukas Uleckas 12, Marcusas Fosteris 11.

„Nevėžis-Optibet“ komandoje Ignas Vaitkus surinko 12, Sean'as McNeilas 12, Justinas Marcinkevičius 8.