Visas rungtynes pirmavusi Ukrainos rinktinė sutriuškino britus © FIBA nuotr.

Europos krepšinio čempionate prasidėjo antroji diena.

C grupės rungtynėse Ukraina 90:61 (22:17, 20:15, 24:12, 24:17) užtikrintai susitvarkė su britais.

Ukrainiečiai jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę dviženklį pranašumą (20:8). Tiesa britai dar sugebėjo mesti kovą ukrainiečiams ir neleido labai toli pabėgti savo varžovams (42:32).

Ukraina pradėjo dominuoti trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 24:12 ir įgijo rekordinę 22 taškų persvarą (66:44).

Ketvirtajame kėlinyje vyko formalumai. Jame ukrainiečiai toliau didino savo persvarą ir iškovojo triuškinamą pergalę Europos čempionate.

Ukrainos rinktinėje sėkmingiausiai rungtyniavo Sviatoslavas Mykhailiukas. Gynėjas pelnė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvius perdavimus.

Jam sėkmingiausiai talkino Aleksėjus Lenas pelnęs 13 taškų, Bogdanas Bliznyukas pridėjo 10.

Britams 16 taškų pelnė Luke'as Nelsonas, Mylesas Hessonas ir Gabe'as Olaseni surinko po 10 taškų.