Visos Eurolygos įkrintamųjų komandos aiškios – „Anadolu Efes“ namie sutriuškino „Crvena Zvezda“ © PA Images nuotr.

Ketvirtadienį paaiškėjo visos komandos, patekusios tarp 10 stipriausių Eurolygos ekipų 2023-2024 metų sezone.

Stambulo „Anadolu Efes“ (17/17) savo žiūrovų akivaizdoje 100:55 (15:11, 30:20, 31:13, 24:11) sutriuškino Roko Giedraičio atstovaujamą Belgrado „Crvena Zvezda“ (11/23) ekipą.

Svečiai rungtynėse laikėsi tik pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 4 taškų skirtumu (11:15). Visgi iki didžiosios pertraukos atstumas išaugo iki dviženklio – 31:45.

Antrojoje pusėje „Anadolu Efes“ pradėjo triuškinimą – 31 taško persvara antrąją rungtynių dalį laimėję šeimininkai šventė daugiau nei įtikinamą pergalę rezultatu 100:55.

Ši pergalė Stambulo ekipai garantavo vietą Eurolygos įkrintamosiose. „Anadolu Efes“ finišuos 9 turnyrinės lentelės vietoje, aplenkdami rytojaus Vitorijos „Baskonia“ ir Bolonijos „Virtus“ rungtynių pralaimėtoją.

Penktadienio Eurolygos rungtynes žaisiantys „Partizan“ ir „EA7 Emporio Armani“ krepšininkai nebeturi net teorinių galimybių prasibrauti tarp 10-ties geriausųjų po to, kai Turkijos klubas triumfavo prieš Belgrado ekipą.

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 26 (3/6 tritaškiai, 24 naud. bal.), Derekas Willisas 15 (3/4 tritaškiai), Danas Oturu 13 (6 atk. kam., 24 naud. bal.), Ercanas Osmani 12 (7 atk. kam.), Willas Clyburnas 9.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius (6 atk. kam.), Nemanja Nedovičius ir Rokas Giedraitis po 11.