Vokietijos rinktinė įtikinamai įveikė prancūzus © FIBA nuotr.

Vokietijos rinktinė sukūrė tikrą šventę vietiniams aistruoliams, kuomet pirmosiose Europos čempionato rungtynėse buvo pasiekta įtikinama pergalė.

Vokiečiai 76:63 (17:13, 21:18, 19:12, 19:20) užtikrintai nugalėjo Prancūzijos krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate.

Pirmajame kėlinyje vyko klampi kova. Ketvirčio pabaigą užtikrinčiau sužaidę vokiečiai įgijo 4 taškų persvarą (17:13).

Antrajame kėlinyje vėl lygo apylygė kova, bet dėka kelių taiklių tolimų metimų vokiečiams pavyko susikrauti 7 taškų pranašumą (38:31).

Trečiajame kėlinyje prasitęsė Vokietijos rinktinės solidus žaidimas. J. Thiemannas ir M. Lo pataikė keletą metimų ir čempionato šeimininkai susikrovė rekordinę 14 taškų persvarą (57:43).

Ketvirtajame kėlinyje prancūzai bandė žaisti dviem vidurio puolėjais – Rudy Gobertu ir Vincentu Poirier, bet šis variantas nedavė didelių dividentų Prancūzijos rinktinei, o užsivedusi Vokietijos rinktinė nepaleido susikrauto pranašumo.

Vokietijos rinktinę į pergalę vedė Johannesas Thiemanas pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Buvęs žalgirietis Nielsas Giffey ir Maodo Lo surinko po 13 taškų, Dennisas Schroderis pridėjo 11.

Prancūzams 18 taškų surinko Guerschonas Yabusele, Rudy Goberto sąskaitoje – 11 taškų, Vincentas Poirier surinko 8, Evanas Fournier pridėjo 7 taškus.

Prancūzija sekančias grupės rungtynes žais prieš Lietuvą, tuo tarpu vokiečiai rungtyniaus prieš bosnius.