„Žalgiris“ dramatiška pergale pradėjo LKL pusfinalį © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ dramatiška pergale startavo LKL pusfinalyje. Žalgiriečiai 71:70 (16:19, 18:17, 21:20, 16:14) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir išsiveržė serijoje iki 3 pergalių rezultatu 1-0.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi ir atkakli kova po kurios svečiai iš Panevėžio įgijo 3 taškų persvarą (19:16).

Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmąjį. Tai Websteris pelnė 11 taškų ir neleido „Lietkabeliui“ atitrūkti nuo žalgiriečių (34:36).

Trečiasis kėlinys pasižymėjo dideliu fiziškumu. Abi komandos per vieną minutę susirinko po 3 komandines pražangas. Tiesa, rungtynės ir toliau vyk labai atkakliai (55:56).

Lemiamame ketvirtyje vyko drama. Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Žalgiris“ pirmavo 2 taškų persvarą (65:63). Joshas Nebo įspūdingai įdėjo kamuolį į krepšį ir padidino pranašumą iki 4 taškų, tačiau kitoje aikštelės pusėje Dorde Gagičius pelnė dvitaškį su pražangą (68:69).

Lukas Lekavičius paskutinę rungtynių minutę pradėjo tolimu dvitaškiu (71:68). Gediminas Orelikas atsakė dvitaškiu (71:70). Tai buvo paskutinei taškai rungtynėse ir „Žalgiris“ šventė dramatišką pergalę.

„Žalgirio“ gretose Tai Websteris pelnė 14 taškų, Lukas Lekavičius pridėjo 11.

„Lietkabeliui“ po 19 taškų pelnė Gediminas Orelikas ir Dorde Gagičius.