„Žalgiris“ reguliarųjį sezoną baigė sunkia pergale Utenoje © zalgiris.lt

Tris kėlinius Utenoje vargęs Kauno „Žalgiris“ (26-4) reguliarųjį sezoną baigė pergalingai. Žalgiriečiai išvykoje 84:76 (21:19, 14:17, 24:18, 25:22) palaužė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (15-15) krepšininkus.

Reguliarųjį sezoną Kauniečiai užbaigė antroje vietoje ir atkrintamosiose susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

Uteniškiai rungtynėse puikiai laikėsi 3 kėlinius. Po pirmoje uteniškiai pirmavo 2 taškų deficitą (19:21), o į pertrauką išėjo turėdami minimalų pranašumą (36:35).

Trečiasis kėlinys irgi nieko blogo Utenos krepšininkams nežadėjo. Likus beveik 4 minutėms iki kėlinio pabaigos, Tomas Lekūnas baudų metimais padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki 7 taškų (52:45). Panašu šis deficitas galop pažadino „Žalgiriečius. Kėlinį sėkmingai užbaigę Kauniečiai įgijo 5 taškų persvarą (59:54).

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ pratęsė puikią žaidimo atkarpą. Likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos, Mantas Kalnietis pataikė dvitaškį ir padidino žalgiriečių pranašumą iki 13 taškų (74:61). Susikrauto pranašumo užteko iškovoti pergalę „Žalgiriui“.

Rezultatyviausiai Kauniečių gretose Edgaras Ulanovas surinkęs 16 taškų, Mantas Kalnietis pridėjo 12.

Uteniškių neišgelbėjo puikias rungtynes sužaidęs Rokas Gustys. Jo sąskaitoje 26 taškai. Patrickas Milleris surinko 21 tašką.