4 iš 4: Lietuviai patiesė Kinijos ledo ritulininkus ir kovos dėl aukso medalių bei pakilimo divizionu © hockey.lt nuotr.

Lietuvos ledo ritulio rinktinė Vilniaus „Twinsbet“ arenoje vykstančiame pasaulio I-ojo diviziono B grupės turnyre pasiekė 4-ąją pergalę iš tiek pat galimų.

Lietuviai dominavo puolime ir rezultatu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) patiesė Kinijos ledo ritulio rinktinę ir paskutinėse turnyro rungtynėse prieš Ukrainą kovos dėl aukso medalių bei patekimo į aukštesnį divizioną.

Jau penktąją rungtynių minutę rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas Markas Kaleinikovas pakartotiniu smūgiu nuginklavo Kinijos vartininką ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0.

Lietuviai ir toliau dominavo aikštelėje, tačiau pirmajame kėlinyje antro įvarčio pelnyti nepavyko.

Nors kinai antrajame kėlinyje buvo aktyvesni, visgi vartininkas Mantas Armalis buvo nepramušamas ir lietuviai išsaugojo pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė sukūrė greitą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrė Paulius Gintautas, kuris padvigubino lietuvių pranašumą – 2:0.

Tikslint paskutinei rungtynių minutę lietuviai gavo progą realizuoti baudinį, o Martynas Grinius tą padarė ir Lietuvos ledo ritulininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

Lietuviai rungtynėse dominavo puolime – iš viso Lietuvos rinktinė į vartų plotą pataikė net 35 kartus, kai tuo tarpu Kinija vos 15.

Lietuviai šiame čempionate nugalėjo Ispaniją (3:0), Estiją (6:1), Nyderlandus (3:2) ir dabar Kiniją (3:0). Paskutinės turnyro rungtynės dėl aukso medalių ir pakilimo į aukštesnį divizioną lauks prieš taip pat 4 pergales pasiekusią Ukrainos rinktinę.