60 metrų ribą peržengusi L. Jasiūnaitė įsirašė svarbius taškus į Deimantinės lygos sąskaitą © AP nuotr.

Liveta Jasiūnaitė artėja prie Deimantinės lygos finalo bei toliau ruošiasi lengvosios atletikos pasaulio čempionatui.

„Silesia“ stadione ieties metimo varžybose lietuvė ietį numetė 60.43 m (56.05 – 60.43 – 58.37 – x – 59.78) bei užėmė penktą vietą.

Į savo Deimantinės lygos sąskaitą Jasiūnaitė įsirašė dar papildomus 4 taškus bei bendroje įskaitoje užima 4 vietą.

Iki sezono pabaigos ieties metimo sektoriuje moterims liko dar vienos varžybos, todėl bilietas į finalą Lietuvos ieties metikei praktiškai yra garantuotas.

60.43 m – antras geriausias Livetos Jasiūnaitės metimas šį sezoną.

Varžybose triumfavo japonė Haruka Kitaguchi (67.04 m), kuri paskutiniu metimu pagerino nacionalinį rekordą, susitikimo rekordą bei pademonstravo geriausią sezono rezultatą.

Antrą vietą užėmė australė Mackenzie Little (64.50 m), trečią – Naujosios Zelandijos sportininkė Tori Peeters (62.73 m).