A. Gudžius Briuselio Deimantinės Lygos etape užėmė ketvirtąją vietą © AFP nuotr.

Andriaus Gudžiaus sezonas eina link pabaigos, tačiau jo vis dar laukia ir Deimantinės Lygos finalas, o šį vakarą kaunietis dalyvavo priešpaskutiniame elitinės lengvosios atletikos lygos etape.

Briuselyje vykusiame etape Andrius Gudžius užėmė ketvirtąją vietą, diską geriausiu bandymu numetęs 64.14m.

Pirmąją vietą užėmė olimpinis čempionas Danielis Stahlis, kurio diskas skriejo 69.31 m. Antrąją vietą užėmė jamaikietis Federickas Dacresas, o trečią jaunas slovėnas Kristjanas Čehas.

Moterų disko metimo varžybas laimėjo kubietė Yaime Perez, olimpinė čempionė Valarie Allman varžybas baigė antra, o patyrus Sandra Perkovič iškovojo trečiąją vietą.