A. Gudžius varžybose Vengrijoje įvykdė olimpinį normatyvą ir pranoko K. Čehą © AP nuotr.

Antradienį Sekešfehervare, Vengrijoje įvyko auksinės „World Athletics“ turo varžybos – „Gyulai Istvan Memorial“.

Andriui Gudžiui šiose varžybose pakluso olimpinis normatyvas. Pasaulio čempionas trečiuoju savo bandymu diską nusviedė 67.66 m (64.55 – 67.66 – 67.64 – 65.58 – x – 66.38) ir užėmė antrąją vietą.

Lietuvis pranoko ir šio sezono lyderį Kristjaną Čehą (67.60 m).

Visgi varžybose triumfavo Danielis Stahlis, kuris varžovus aplenkė daugiau nei metru (68.98 m).

Taip pat varžybose dalyvavęs Mykolas Alekna užėmė ketvirtą vietą – 67.21 m. Jis olimpinį normatyvą įvykdė Europos U23 čempionate, kur iškovojo ir aukso medalį.

Alekna ir Gudžius kol kas yra du lengvaatlečiai iš Lietuvos, kurie užsitikrino vietą 2024 metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.