A. Šliževičiūtė laimėjo 800 m bėgimą ir jaunimo pasaulio čempionate užėmė 6-ąją vietą © World Athletics nuotr.

Antrąją pasaulio lengvosios atletikos jaunimo čempionato dieną dalyvavo tik vienas Lietuvos atstovas – septynkovininkė Atėnė Šliževičiūtė.

Ir Atėnė pasirodė tikrai sėkmingai. Šuolio į tolį rungtyje ji užėmė penktąją vietą ir nušoko 5.92 m. Ieties metimo rungtyje lietuvė užėmė paskutinę vietą, tačiau vistik sugebėjo pagerinti savo asmeninį rekordą (33.08 m).

O lemiama rungtis buvo 800 m bėgimas tradiciškai. Jame lietuve finišavo pirma, labai nedaug atsiliko nuo savo asmeninio rezultato ir distanciją nubėgo per 2 minutes, 17 sekundžių ir 31 šimtąją sekundės.

Toks rezultatas jai leido užsitikrinti šeštąją vietą pasaulio jaunimo čempionate. Taip pat ji pasiekė geresnį rezultatą, negu prieš tai šiais metais vykusiame Europos jaunimo čempionate.

Pirmąją vietą septynkovėje užtikrintai užėmė suomė Saga Vanninen, sidabrą pasidabino estė Pippi Lotta Enok, bronzą iškovojo vengrė Szabina Szucs, iki kurios lietuvę A. Šliževičiūtė skyre mažiau nei 300 taškų.