Europos U23 atletikos čempionate du lietuviai užėmė 7-ą vietą, viena lietuvė 6-ą © Pixabay nuotr.

Baigėsi Taline vykęs 8-11 liepos dienomis Europos U23 čempionatas. Jame netrūko neblogų lietuvių pasirodymų, per kuriuos galėjome pamatyti ateities lengvosios atletikos žvaigždžių.

Edgaras Benkunskas dešimtkovėje užėmė 7 vietą. Jis per visas 10 rungčių iš viso surinko 7733 taškus ir pagerino savo asmeninį rekordą.

Dar vieną 7-ą vietą užėmė legendinio disko metiko Virgilijaus Aleknos sūnus Martynas Alekna, kuris diską finalo metu numetė 57.25 m.

Geriausiai iš lietuvių pasirodė Greta Karinauskaitė, kuri 3000m bėgime su kliūtimis puikiai pasirodė atrankoje į finalą, o finale užėmė šeštą vietą. Jos rezultatas buvo 10 minučių, 5 sekundės bei 84 šimtosios.

Dabar liepos 15 dieną Taline laukia dar vienas jaunimo čempionas, šįkart iki 20 metų amžiaus grupėje. Jame dalyvaus kitas Virgilijaus Aleknos sūnus – Mykolas Alekna – naujoji Lietuvos lengvosios atletikos viltis.