L. Jasiūnaitė pasaulyje – dešimta © AFP nuotr.

Liveta Jasiūnaitė pasiekė geriausią rezultatą pasaulio čempionate Lietuvos istorijoje tarp moterų ieties metikių, tačiau savo rezultato Tokijo olimpinėse žaidynėse nepagerino.

Oregone vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate rokiškietė užėmė 10-ąją vietą su 58.97 m (58.97 – x – 57.23) geriausiu metimu.

Pirmąją vietą varžybose užėmė australė Kelsey-Lee Barber, kuri ietį numetė net 66.91 m ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

Sidabro medalį iškovojo amerikietė Kara Winger (64.05 m), sidabrą – japonė Haruka Kitaguchi (63.27 m).

Geriausiai šiame pasaulio čempionate iš lietuvių pasirodė atitinkamai sidabrą ir bronzą iškovoję Mykolas Alekna ir Andrius Gudžius. Paskutiniai dalyvaus sportinio ėjimo atstovai Marius Žiūkas ir Artur Mastianica.