M. Justė Morauskaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį! © AFP nuotr.

Trečioji lietuvė startavusi pasaulio lengvosios atletikos čempionate Oregone, Judžine (JAV) pateisino savo lūkesčius.

Modesta Justė Morauskaitė pateko į 400 m bėgimo pusfinalį.

Savo atrankos bėgime, trečiajame lietuvė užėmė antrąją vietą, distanciją nubėgdama per 51.27 sek. Trečiajame bėgime pirmąją vietą užėmė Barbadoso sportininkė Sada Williams (51.05 sek.), trečioji buvo britė Ama Pipi (51.32 sek.) Ketvirtąją vietą netikėtai užėmė jamaikietė Charooke Young (51.84 sek.).

Norint patekti į finalą, reikėjo finišuoti pirmajame trejete. M. Justė Morauskaitė tai padarė užtikrintai.

Lietuvos sprinteris tarp pusfinalio dalyvių pasaulio čempionate yra itin retas dalykas, kurį pasiekė šiame sezone Lietuvos rekordą pagerinusi M. Morauskaitė.

Asmeninis lietuvės rekordas siekia 50.49 sek.

Pusfinalis vyks net už trijų dienų, nakti iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku.