M. Morauskaitė Europos čempionate liko 13-oje vietoje © AFP nuotr.

Europos lengvosios atletikos čempionatas Lietuvos sprinterei Modestai Justei Morauskaitė susiklostė ne taip, kaip ji planavo.

5-ąjį sezono rezultatą Europoje turėjusi lietuvė be atrankos buvo patekusi į pusfinalį.

400 m bėgimo pusfinalis M. Morauskaitė susiklostė nesėkmingai – ji buvo trečia, tačiau su gan silpnu 51.70 sek. rezultatu. Palyginimui, geriausias šio sezono sprinterės rezultatas buvo 50.49 sek.

Bendroje čempionate įskaitoje lengvaatletė liko 13-oje vietoje. Pusfinaliuose greičiausia buvo sezono lyderė, lenkė Natalia Kaczmarek.

Šiandien iš lietuvių taip pat dalyvavo sportinio ėjimo atstovas Artur Mastianica, kuris 35 km sportinio ėjimo lenktynėse finišavo 17-as.

Jogailei Petrokaitei šuolio į tolį atrankoje iki finalo trūko 13 centimetrų (6.37 m). Ši sportininkė čempionate užėmė 14-ąją vietą.