E. Matusevičius neparodė geriausio savo rezultato ir liko be finalo © LTOK nuotr.

Tokijo olimpinėse trečiadienį startavo ietės metikas Edis Matusevičius, kuriam, tai buvo debiutas tokio lygio varžybose. Tiesa, pirmasis pasirodymas apkarto ir mūsiškis neprasibrovė į sekantį etapą, nors vilčių ir šansų buvo.

Lietuvis užėmė 14-tą vietą bendroje įskaitoje, o savo atrankos grupėje jis liko 9-oje vietoje.

Pirmuoju bandymu E. Matusevičiaus ietis nuskriejo 79,50 metro, antruoju bandymu rezultatą kiek pavyko pagerinti – 81,24 m. Trečiasis atleto bandymas buvo prastesnis – 80,13 m.

Atrankoje geriausiai pasirodė Indijos atstovas Neerajus Chopra su 86,65 metrais.

Geriausiųjų 12-ukas patenka į finalą, kurie tęsia pasirodymą kovoje dėl medalių. Verta paminėti, kad nuo 12 pozicijos E. Matusevičius atsiliko tik 1,16 metro.