J. Kinderis plaukime užėmė 4-tą vietą ir laukia kitos rungties © LTOK nuotr.

Tokijo olimpinėse šeštadienį startavo vienintėlis Lietuvos atstovas, kuris kovoja dėl medalio vyrų penkiakovėje. Justinas Kinderis šią dieną pradėjo nuo plaukimo rungties, kur teko įveikti 200 metrus laisvuoju stiliumi. Lietuvis startavo ketvirtajame plaukime, kur finišavo per 2 minutes ir 2,84 sekundes bei ir liko 4-vietoje.

Bendroje įskaitoje mūsų tautietis liko 18-oje vietoje.

Greičiausias tarp 6 sportininkų buvo Pietų Korėjos atstovas Woontage Jun`as, kuris finišavo per 1 min. ir 57,23 sek.

Priminsime, kad J. Kinderis labai gerai pasirodė fechtavimo rungtyje pirmoje varžybų dienoje, kur 34-erių penkiakovininkas laimėjo 24 kovas, o pralaimėjo 11 ir savo sąskaitą papildė 244 taškais.

Šiuo metu vyksta plaukimo rungtys (nuo 8.42 val. Lietuvos laiku), vėliau vyks papildoma fechtavimo rungtis (nuo 9.45 val.), tuomet visi išmėgins jėgas jojime (nuo 13.30 val.) ir  viską užbaigs kombinuota (nuo 13.30 val.) – bėgimo - šaudymo rungtis.