Moterų fechtavimosi komanda iškovojo Estijai pirmą olimpinį auksą po 13 metų pertraukos © Unsplash.com - chuttersnap

Estija jau gali džiaugtis ir švęsti, nes iškovojo pirmą Tokijo olimpinių žaidynių aukso medalį, kuris yra pirmasis nuo 2008 metų, kai Pekine triumfavo disko metikas Gerdas Kanteris. Šį kartą čempiono vardą iškovojo Estijos moterų fechtavimo rinktinė, kuri finale nugalėjo Japonijos atstoves.

Galutinis rezultatas 36:32, o pergalę atnešė estės J. Beljajeva, E. Kirpu, K. Lehis, I. Embrich.

Tuo tarpu bronzos medalius iškovojo Italijos sportininkės, kurios 23:21 pranoko Kinijos komandą.

Estija savo sąskaitoje turi ir bronzos medalį, kurį iškovojo taip pat fechtavime Katrina Lehis dėka.