Olimpinė prizininkė aukcione pardavė savo medalį, jog paaukotų pinigų rimtų širdies problemų turinčiam kūdikiui © Sky Sports nuotr.

Tokijo olimpinių žaidynių prizininkė, ieties metimo finale sidabro medalį iškovojusi lenkė Maria Andrejzcyk pardavė savo medalį aukcione tam, jog paaukotų didelę pinigų sumą kūdikiui, kuris turi rimtų širdies problemų.

8 mėnesių vaikui, Miloszekui yra reikalinga širdies operacija, kuri kainuoja 280 tūkstančių svarų sterlingų.

Pati Maria irgi yra turėjusi problemų su sveikata, kai 2018 metais jai buvo diagnozuotas kaulų vėžys, tačiau jį šią klastingą ligą įveikė.

Miloszeko aukojimo puslapis siekia gauti pusantro milijono zlotų, kas yra 280 milijonų svarų. Pati lenkė tikėjosi, jog jai pardavus medalį, pavyks pasiekti bent pusę tiek pinigų t.y 750 tūkstančių zlotų, tačiau pavyko gauti kur kas daugiau.

Ieties metikės olimpinio medalio aukcione laimėjo buities prekių parduotuvė Zabka. Tačiau visgi ši parduotuvė Mariai medalį atidavė ir teigė, jog atletės elgesys buvo „neįtikėtinai gražus ir kilnus poelgis“.

Šiuo metu yra paaukota beveik 90 procentų reikalingos sumos, jog Miloszekui būtų atlikta taip reikalinga operacija.

Su šia lenke finale varžėsi taip ir lietuvė Liveta Jasiūnaitė, kuri užėmė 7-ąją vietą Tokijo olimpinėse žaidynėse.