S. Ritter su A. Adomavičium olimpiadoje užėmė 12-ą vietą, ketuvietė vyrų valtis – 10-a © Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Sauliaus Ritter bei Aurimo Adomavičiaus olimpinės žaidynės nebuvo pačios sėkmingiausias. Lietuvos dvivietė užėmė 6-ą vietą B finalo plaukime bei bendrai užėmė 12-ą vietą olimpiadoje.

Lietuviai plaukė dvivietėje valtyje 2000 metrus – tradicinį nuotolį, kuriame prieš 5 metus Saulius Ritter su Mindaugu Griškoniu iškovojo sidabro medalius.

Tiesa, Sauliaus Ritter bei Aurimo Adomavičiaus duetas buvo tik gan neseniai suporuotas, tad šio dueto geriausi laikai tik priešakyje.

B finalą laimėjo bei 7-ąją vietą užėmė Rusijos olimpinio komiteto pora, antrąją vietą B finale iškovojo Australijos pora, o trečiąją Rumunijos atstovai.

Taip pat paskutinę vietą B finale užėmė ir keturvietė vyrų valtis, kurią sudaro Armandas Kelmelis, Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys bei Dominykas Jančionis. Jų galutinė vieta olimpiadoje – 10-a.

Tačiau jiems pasirodymas olimpinėse žaidynėse jau šventė. Jie bilietą į Tokijų gavo paskutinę minutę, kadangi rusai atsisakė dalyvauti dėl teigiamų dopingo rezultatų.

Iš lietuvių irkluotojų savo pasirodymus dar tęs Milda Valčiukaitė su Donata Karaliene bei Mindaugas Griškonis.