A. Savickas tapo Europos jaunimo plaukimo čempionu © Unsplash nuotr.

Aleksas Savickas nuskynė dar vieną medalį Europos jaunimo plaukimo čempionate ir šįkart jau tapo Europos jaunimo plaukimo čempionu, amžiaus grupėje iki 18-os metų.

Lietuvis 200m distancijoje plaukimo krūtine stiliumi užėmė 1 vietą ir pademonstravo 2.13.35 rezultatą - tai jauno lietuvio geriausias asmeninis rezultatas.

Taip pat šiame čempionate Aleksas iškovojo medalį plaukdamas ir 100m krūtine, ten jis iškovojo sidabro medalį ir taip pat pagerino savo asmeninį rekordą.

Šiame čempionate galima išskirti ir Tomo Navikonio pasirodymą, kuris 100m laisvo stiliaus plaukimo rungtyje pasiekė finalą.

O 14-metė Smiltė Plytnykaitę 200m kompleksiniu būdu plaukime pateko į pusfinalį bei pagerino Lietuvos rekordą amžiaus grupėje iki 14 metų.