D. Rapšys nervingai prasibrovė į pasaulio čempionato finalą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Danas Rapšys sėkmingai pradėjo savo pasaulio plaukimo čempionatą trumpajame (25 m) baseine.

400 m laisvojo stiliaus plaukimo rungties atrankoje D. Rapšys užėmė 7-ąją vietą (3:38.71).

Savo plaukime panevėžietis finišavo vos 5-as, nusileisdamas Antonio Djakovičiui, Thomasui Neillui, Mackui Hortonui ir Katsuhiro Matsumoto.

Visgi tai nesutrukdė lietuviui galiausiai patekti į finalą. Iš penktojo plaukimo D. Rapšį aplenkė vos du sportininkai.

Atrankoje geriausią rezultatą užfiksavo amerikietis Kieranas Smithas (3:36.91).

Finalas vyks ketvirtadienį ryte – 12.31 val. Lietuvos laiku. Šioje sesijoje plauks ir Rūta Meilutytė, kurios startas 100 m krūtine finale – 11.37 val.

Atnaujinta 12.40. Ryte D. Rapšys iškovojo bronzos medalį savo plaukime, o Rūta Meilutytė po finišo buvo diskvalifikuota.

Visų lietuvių startus galite pasižiūrėti čia.