Danas Rapšys Europos čempionate iškovojo bronzos apdovanojimą. © Unsplash nuotr.

Danas Rapšys 400m. plaukimo laisvu stiliumi finale atplaukė trečias ir iškovojo bronzą.

Pirmą distancijos lietuvis plaukė užtikrintai, po pirmų 200m. būdamas antras, tačiau po 250m. jau buvo ketvirtas, tačiau galui Danas dar buvo pasilikęs jėgų ir nusileido tik austrui Felixui Auboeckui, kuris liko antras, bei rusui Martinui Malyutinui, kuris iškovojo auksą. Lietuvis (3:45:39) finišavo trečias.

Pirmas 400 m l. stiliumi plaukimas Europos čempionate „ilgame“ baseine – ir bronza! Ryte plaukti buvo nelengva, tad teko kurti naują taktiką finalui. Ji pasiteisino. Esu daug kartų plaukęs šį nuotolį, tačiau ilga karantino pertrauka leido suvokti, kad šią rungtį turiu pažinti geriau – ir psichologiškai, ir kūnu. Kol kas trūksta to „gazo“, suvokiu, kad dar neplaukiu taip, kaip noriu“, - komentavo savo pasirodymą socialiniame tinkle „facebook“ lietuvis.