Dar kartą asmeninį rekordą pagerinęs R. Jazdauskas liko 9-as jaunimo čempionate © LPF nuotr.

Rokas Jazdauskas toliau stebina puikiais rezultatais pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Peru, Limoje.

50 m laisvojo stiliaus plaukimo pusfinalyje panevėžietis distanciją nuplaukė per 23.11 sek ir antrą kartą per vieną parą pagerino savo asmeninį rekordą šioje rungtyje.

Bendroje įskaitoje 17-metis užėmė 9-ąją vietą ir bus rezervinis plaukikas prieš rytojaus finalą.

Atrankoje R. Jazdauskas pademonstravo 23.24 sek. laiką.

Vakar lietuvis pagerino savo asmeninį rekordą ir 200 m laisvojo stiliaus plaukime, o prieš dvi dienas kartu su estafetės rinktine iškovojo bronzos medalius 4x100 m l. stiliaus finale.

R. Jazdauskas šiame čempionate dar plauks 50 m peteliške, 4x200 m estafetėje ir 50 m krūtine.