Europos plaukimo čempionate – R. Meilutytės bronza, K. Teterevkova liko ketvirta © REUTERS nuotr.

Romoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate, dar vieną medalį iškovojo lietuvos plaukikai.

100 metrų plaukimo krūtine finale, Rūta Meilutytė (1:06.50 sek.) užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.

Finale taip pat plaukė dar viena Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova. 20-metė plaukikė distanciją įveikė per 1:06:61 sek. ir rikiavosi iškart po Rūtos Meilutytės, ketvirtoje pozicijoje.

Šis finalas labai sėkmingai susiklostė Italijos plaukikėms. Benedetta Pilato iškovojo aukso medalį, o Lisa Angiolini – sidabrą.

Vakar medalį, vyrų 100 metrų plaukimo krūtine finale iškovojo Andrius Šidlauskas. Lietuvis taip pat iškovojo bronzos medalį.