Fantastišką rezultatą pademonstravusi R. Meilutytė iškovojo auksą ir 10 tūkst. JAV dolerių © Rūtos Meilutytės asm. nuotr.

Trečią kartą plaukimo 100 m krūtine finale pasaulio taurėje triumfavusi Rūta Meilutytė iškovojo solidžią pinigų sumą ir taip pat pademonstravo puikų rezultatą.

Pusę distancijos sau priklausančio pasaulio rekordo ritmu plaukusi 25-erių plaukikė finale triumfavo užfiksavusi 1 min. 2.77 sek. rezultatą. Iki pasaulio rekordo pritrūko 0.41 sek.

Pagrindinė Rūtos varžovė Lilly King liko antroje vietoje (1:03.74).

Tris kartus šioje distancijoje triumfavusi R. Meilutytė, pagal plaukimo pasaulio taurės reglamentą, iškovojo 10 tūkst. JAV dolerių ir užsidėjo karūną.

Po finalo pasaulio čempionė sakė: „Taip, dominavau. Esu dėkinga, kad čia galiu pasirodyti. Visada smagu turėti šias draugiškas lenktynes (su Lilly King).

„Pasaulio rekordas yra pasiekiamas, tačiau tiesiog mėgaujuosi procesu“, – teigė R. Meilutytė.

Indianapolio pasaulio taurės etape R. Meilutytė dar plauks 50 m krūtine, kur bandys iškovoti dar papildomus 10 tūkst. JAV dolerių.

Po 2 etapų bendrame reitinge lietuvė užėmė 5-ąją vietą.