Pasaulio čempionato startas: Rapšys į finalą nepateko, A. Šidlauskas pravėrė pusfinalio duris © Unsplash nuotr.

Prasidėjo pasaulio plaukimo čempionatas, kuris šiais metais vyksta Vengrijoje, Budapešte.

Pirmąją dieną savo plaukimus pradėjo du lietuviai.

Danas Rapšys nesugebėjo prasibrauti į 400 m laisvuoju stiliumi finalą.

Panevėžietis atrankos 4-ajame plaukime finišavo 7-as, distanciją nuplaukęs 3 min 50.03 sek. ir nusileidęs 6 sportininkams. Viso D. Rapšys finišavo 18-as tarp visų sportininkų.

27-erių sportininko dar laukia 200 m distancija laisvuoju stiliumi ir 4x100 m estafetė šiame čempionate.

Tuo tarpu, geresnės žinios pasiekė Lietuvos plaukimo bendruomenę po Andriaus Šidlausko pasirodymo 100 m krūtine atrankoje.

6-ajame plaukime A. Šidlauskas finišavo 3 vietoje, pasidalino 7-8 vietas ir be problemų pateko į pasaulio čempionato pusfinalį, kuris vyks šiandien vakare.

Vakaro sesija prasidės nuo 19 val. Lietuvos laiku. Turnyrą transliuoja LRT PLIUS kanalas ir LRT.lt.