Paskutinėje asmeninėje rungtyje A. Šidlauskas liko 12-as © ZUMAPRESS com. nuotr.

Itin sėkmingai Europos čempionate invidualiai pasirodęs Andrius Šidlauskas asmeninį pasirodymą baigė su 50 m krūtine pusfinaliu.

50 m krūtine plaukimo pusfinalyje panevėžietis buvo 5-as (27.70 sek), o bendroje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą ir nuo pusfinalio atsiliko 0.27 sek.

100 m krūtine A. Šidlauskas iškovojo bronzos medalį, o 200 m krūtine lietuvis liko penktas.

Plaukimo krūtine specialistas taip pat dar plauks kartu su kitais lietuviais 4x100 m kombinuotoje estafetė paskutinę čempionato dieną.

Šiame čempionate iškovotas bronzos medalis buvo pirmas 25-erių sportininko iškovotas medalis Europos arba pasaulio čempionatuose.