Plaukimo varžybas Monake A. Šidlauskas užbaigė sidabro medaliais © Darius Kibirkštis/LPF nuotr.

Monake baigėsi tarptautinės plaukimo varžybos „Mare Nostrum“, kuriame dalyvavo ir mūsų šalies atstovai.

Sekmadienį vyrų 100 m plaukimo krūtine A finale antrąją vietą užėmė panevėžietis Andrius Šidlauskas.

Lietuvis finišavo per 1 min. 0,53 sek. ir nusileido tik italui Nicolo Martinenghiui (1.00,06 min.). Bronza atiteko japonui Ippei Watanebe (1.00,69 min.).

Olimpinis vyrų 100 m krūtine rungties normatyvas yra 59,49 sek., o panevėžiečio asmeninis karjeros rekordas – 59,12 sek.

A. Šidlauskas užtikrintai pasirodė ir priešpaskutiniame vyrų 50 m plaukimo krūtine eliminaciniame etape. Pusfinalyje lietuvis užfiksavo 27,76 sek. rezultatą ir kartu su italu N. Martinenghi (27,23 sek.) pateko į finalinę dvikovą.

Varžybas Monake A. Šidlauskas užbaigė trečiu sidabro medaliu. Finalinėje vyrų 50 m plaukimo krūtine dvikovoje panevėžietis parodė 27,40 sek. rezultatą. Iki asmeninio rekordo lietuviui pritrūko vos 0,01 sek. Sprinto rungties nugalėtoju tapo N. Martinenghi (27,02 sek.) iš Italijos.