J. Mikulskytė apmaudžiai pralaimėjo finalo kovoje © Unsplash.com - markus-spiske

Lietuvos teniso žaidėja baigė savo pasirodymą ITF serijos turnyre Kazachstane, tačiau trofėjaus iškovoti nepavyko, nors jis buvo labai arti. Justina Mikulskytė (WTA 554) po atkaklios, trijų setų kovos nusileido Rusijos atstovei Anastasijai Tikhonovai (WTA 497) ir patyrė pirmą pralaimėjimą per 10 susitikimų.

Finalas baigėsi rezultatu 2-6, 7-5, 6-1 rusės naudai, o visas mačas truko 1 valandą ir 51 minutę.

Pirmą setą puikiai sužaidė lietuvė, kuri du kartus palaužė priešininkės padavimų seriją ir be problemų išsiveržė į priekį bendrame rezultate. Tiesa, antroji partija buvo kur kas kovingesnė ir artėjo prie pratęsimo, tačiau lemiamu momentu J. Mikulskytė suklydo ir varžovė sugebėjo išlyginti bendrą rezultatą.

Po nesėkmės mūsiškė sutriko ir leido varžovei perimti iniciatyvą, kas ir nulėmė mačo baigtį.

554-oji raketė finale atliko 5 padavimus be atsako ir suklydo 3 kartus, tuo tarpu nugalėtoja suklydo 5.

Už pasiektą finalą lietuvė gavo 41 WTA reitingo tašką ir kiek daugiau nei 2 tūkstančius JAV dolerių.

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkstančiai JAV dolerių.