Tragiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidę žalgiriečiai pralošė dar vienas kontrolines rungtynes © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ kontrolinių rungtynių maratone prieš naująjį sezoną pralaimėjo jau ketvirtąjį kartą iš eilės.

Šįkart „Gloria Cup“ turnyre žalgiriečiai turėjo pripažinti Bursos „Tofaš“ pranašumą ir pralaimėjo 57:71 (23:16, 16:14, 14:18, 4:23)

Ypatingai blogai „Žalgiris“ sužaidė ketvirtąjį kėlinį, kai pelnė vos 4 taškus, o pirmuosius taškus kėlinyje pelnė praėjus daugiau nei 7 minutėm nuo jo pradžios.

Iš viso antroje rungtynių pusėje Martino Schillerio auklėtiniai pelnė vos 18 taškų, kai pirmajame kėlinyje puolimas tikrai gan neblogai funkcionavo ir buvo pelnyti 39 taškai.

Taip pat šiame mače neteko ir Janio Strelnieko, kuris patyrė čiurnos traumą. Mačui nebuvo registruoti ir Mantas Kalnietis su Karoliu Lukošiūnu. Pastarasis neseniai tik atvyko į Turkiją, o Mantas jaučia achilos sausgyslės skausmus.