Rimto pasipriešinimo Jonavoje sulaukęs „Žalgiris“ triumfavo tik paskutinę minutę © zalgiris.lt nuotr.

LKL sezono starte Kauno „Žalgiris“ sulaukė labai rimto pasipriešinimo Jonavoje, kur žalgiriečiai susikovė su Virginijaus Šeškaus vadovaujama „CBet“ komanda.

Kauno „Žalgiris“ išvykoje 80:86 (24:27, 16:20, 18:25, 22:14) įveikė Jonavos „CBet“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo „bek ir mesk“ stiliumi, o per pirmą kėlinį abi komandos įmetė net 51 tašką.

Rungtynių gale Jonavos ekipa priartėjo prie „Žalgirio“ iki 6 taškų (72:78), tačiau tuomet žalgiriečiai vėl sugebėjo šiek tiek atitrūkt ir „CBet“ vis tiek atsisakė pasiduot.

Galiausiai likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos „CBet“ turėjo kamuolį savo rankose ir tik 4 taškų deficitą (80:84), tačiau Laimonas Kasielius prametė laisvas tritaškį, Lukas Lekavičius pataikė iš po krepšio pabėgęs į greitą ataką ir taip išsprendė rungtynių likimą.

Rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose buvo Lukas Lekavičius, kuris pelnė 18 taškų. 14 taškų pridėjo Edgaras Ulanovas, o 13-ą Joffrey Lauvergne'as.

Jonavos ekipos gretose daugiausiai taškų įmetė Lachlanas Andersonas, kuris pataikė net 6 tritaškius ir iš viso pelnė 20 taškų. Emmanuelis Lecomte, tuo tarpu, pelnė 16 taškų.