Prancūzijoje ATP250 turnyre triumfavo lenkas H. Hurkaczas © Unsplash.com - markus-spiske

Geriausias Lenkijos teniso žaidėjas iškovojo dar vieną titulą šiame sezone ir toliau žaidžia labai sėkmingai šiais metais. Hubertas Hurkaczas (ATP 13) finale per du setus pranoko Ispanijos atstovą Carreno-Pablo Bustą (ATP 16) ir "Moselle Open" pelnė ATP 250 turnyro čempiono titulą.

Galutinis rezultatas 7:6 (7:2), 6:3, o kova truko 1 valandą ir 22 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, kuriai prireikė pratęsimo, tačiau puikiai padavimus mokantis atlikti Lenkijos tenisininkas sužaidė sėkmingai ir laimėjo pirmą partiją. Antroje mačo dalyje H. Hurkaczas žaidė dar sėkmingiau ir pasiekė pergalę.

Iki šio susitikimo šie sportininkai buvo susitikę du kartus ir abu laimėjo P. Busta, tačiau trečią kartą nepavyko iškovoti pergalės.

Nugalėtojui atiteko 41,145 € ir 250 reitingo taškų.