R. Berankio sugrįžimas į "Challenger" turą pažymėtas sunkia pergale © Unsplash.com - ben-hershey

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas po ilgos pertraukos sugrįžo į žemesnio lygio turnyrus, kur kovos dėl taškų, kurie padėtų vėl pakilti tarp 100-to geriausių žaidėjų. Ričardas Berankis (ATP 106) Prancūzijoje vykstančiame „Open d‘Orleans“ turnyro pirmame etape per tris setus nugalėjo Braydeną Schnurą (ATP 232).

Galutinis rezultatas 6:7 (0:7), 6:4, 6:2, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 2 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o vienu momentu varžovas iš Kanados buvo išsiveržęs į priekį, tačiau lietuvis išlygino rezultatą ir netrukus teko žaisti pratęsimą. Tiesa, jame R. Berankis nelaimėjo nei taško ir pralaimėjo pirmą partiją.

Antroje mačo dalyje 106-oji raketė buvo arti pralaimėjimo, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą ir jį persverti į savo naudą, o tuo tarpu palūžęs varžovas neberado sėkmingo žaidimo ir paskutiniame sete pralaimėjo be didesnio pasipriešinimo.

Už pergalę jam atiteko 10 ATP reitingo taškų.

ATP „Challenger“ turnyro prizų fondą sudaro 132,28 tūkst. eurų.