R. Berankis turnyrą Prancūzijoje pradėjo pergale © Unsplash.com - ben-hershey

Geriausias Lietuvos žaidėjas tęsia pasirodymą Prancūzijoje ir dalyvauja dar viename "Challenger" lygio turnyre. Ričardas Berankis (ATP 106) "Open de Vendee" varžybų pirmame etape per du setus nugalėjo prancūzą Titouaną Droguet (ATP 496).

Galutinis rezultatas 7:6 (7:0), 6:2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 32 minutę.

Pirmam sete vyko atkakli kova, o labiausiai ant varžovo atliekamų padavimų, kur R. Berankis turėjo ne vieną progą išsiveržti į priekį, tačiau jaunasis prancūzas rasdavo išeitį iš keblių padėčių. Žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame be klaidų žaidęs lietuvis laimėjo pirmą partiją.

Tiesa, antroji dalis susiklostė kur kas lengviau ir 106-oji raketė nesunkiai užbaigė susitikimą.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 1,100 eurų ir 8 reitingo taškus. Kitame etape laukia dar vienas prancūzas Quentin Halys (ATP 158).

Turnyro prizinį fondą sudaro kiek daugiau nei 66 tūkstančiai eurų.