Užtikrintai žaidęs „Rytas“ namuose patiesė Čempionų lygos čempionus © FIBA nuotr.

Itin kovingai ir užtikrintai žaidęs Vilniaus „Rytas“ (1-1) iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos sezone.

„Rytas“ namuose 87:69 (22:17, 27:13, 17:22, 21:17) patiesė Čempionų lygos čempionus, Burgoso „CB Miraflores“ komandą.

Pagrindinis rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį vilniečiai laimėjo 27:13 ir po dviejų kėlinių turėjo 19 taškų pranašumą (49:30).

Antrojoje dalyje susikrautą pranašumą Lietuvos vicečempionams jau pavyko išlaikyti.

Į pergalę „Rytą“ vedė pagrindine šeši krepšininkai (Vaidas Kariniauskas, Margiris Normantas, Ivanas Buva, Speedy Smithas, Arnas Butkevičius ir Gytis Radzevičius), kurie surinko 81 iš 87 komandos taškų bei kartu 94 naudingumo balus.

Rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Ivanas Buva, kuris surinko 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus per 23 minutes, efektyviai savo laiką išnaudojęs.

Rungtynių gale galiausiai pergalę vainikavo efektingas Gyčio Radzevičiaus dėjimas po Ivano Buvos perdavimo.

Po šios pergalės H grupėje „Rytas“ pergalėmis susilygino su „CB Miraflores“ komanda ir atsitiesė po pralaimėjimo pirmajame ture.