Nukraujavęs „Žalgiris“ rungtynių gale turėjo pripažinti „Bayern“ pranašumą © zalgiris.lt nuotr.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis prieš Miuncheno „Bayern“ (1-4) suklupęs „Žalgiris“ (0-5) toliau lieka Eurolygoje be pergalių.

Kauno „Žalgiris“ namuose 73:75 (24:13, 15:14, 16:25, 18:23) nusileido Vokietijos čempionams.

Pirmus du kėlinius žalgiriečiai itin gerai sužaidė ir po jų turėjo 12 taškų pranašumą prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Antroje rungtynių pusėje „Bayern“ krepšininkai įjungė aukščiausią režimą, pradėjo spindėti komandos amerikiečiai, o tuo metu, kai Vokietijos ekipa atsilikinėjo vienu tašku, itin svarbias baudas sumetė Vladimiras Lučičius (68:70) po Josho Nebo pražangos.

Vėliau Ulanovas sumetė savo du baudos metimus, tačiau D. Thomasas atsakė dar dviem taškais (70:72) ir „Žalgiris“ jau nesugebėjo išlyginti rezultato ar aplenkti varžovų.

Žalgiriečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Lukas Lekavičius, kuris įmetė 17 taškų. Gerai pasirodė ir Joshas Nebo, amerikietis centas surinko dvigubą dublį (12 taškų ir 13 atkovotų kamuolių), netoli dvigubo dublio buvo ir Marekas Blaževičius (8 taškai, 8 atkovoti kamuoliai).

Mantas Kalnietis surinko 11 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau rungtynių gale prametė labai svarbų tritaškį, kuris galėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą.

Šiose rungtynėse Lietuvos čempionai vertėsi be Joffrey Lauvergne'o, Janio Strelnieko ir Emmanuelio Mudiay.