Puolime sprogęs T. Sedekerskis sužaidė karjeros rungtynes ir atvedė „Baskonia“ į pergalę © Baskonia nuotr.

Tadas Sedekerskis sužaidė nerealias rungtynes, o jo ekipa „Baskonia“ atsitiesė po penkių pralaimėjimų iš eilės.

Vitorijos „Baskonia“ namuose 92:89 (14:22, 22:19, 24:21, 32:27) palaužė Malagos „Unicaja“ ekipą.

Tadas Sedekerskis per 29 su puse minutes surinko dvigubą dublį – įmetė 22 taškus (6/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/3 baudos metimai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko net 35 naudingumo balus.

22 taškai ir 35 naudingumo balai – naujas lietuvio rekordas karjeroje.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Rokas Giedraitis per 36 minutes pelnė 11 taškų (0/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 8/8 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Po šios pergalės baskų ekipa Ispanijos ACB pirmenybėse turi 4 pergales ir 5 pralaimėjimus. Eurolygoje kitą savaitę T. Sedekerskis su R. Giedraičiu susitiks su Š. Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelonos“ ekipa.